מאת: אם.בי. טרייד

 

גיבוי בכונן חיצוני נחשב לאמצעי גיבוי זמין וזול, האם מדובר באמצעי הגיבוי שמתאים לעסק שלך?

ננסה לענות על השאלה באמצעות סדרת הנחות והסברם:

 

עובדה: למעלה מ80% מאובדן מידע עסקי נובע מקריסה של כונן קשיח חיצוני או פנימי
פתרונות הגיבוי של חברת סינולוג’י מספקים הגנה מפני כשל בכונן קשיח אחד או יותר באמצעות טכנולוגיית RAID מתקדמת. טכנולוגיה זו מאפשרת לעסק המשך גיבויים רציף, גם כאשר כונן קשיח קורס, ותיקון התקלה במקביל להמשך העבודה השוטפת.
 
עובדה: בגיבוי לכונן קשיח חיצוני אנחנו לא באמת יודעים מה מצבו ה”בריאותי" של הכונן
בפתרונות הגיבוי של חברת סינולוג’י קיימים כלי אבחון אוטומטיים המדווחים לנו על בסיס קבוע אודות מצב בריאותו של הכונן הקשיח. מידע זה מסייע לנו לחזות מראש קריסות צפויות של כוננים קשיחים ונקיטת אמצעי המנע הנדרשים לפני שהם קורסים.
 
עובדה: רוב בעלי העסקים המגבים לכונן קשיח חיצוני לא מקפידים על גיבויים סדירים
פתרונות הגיבוי של חברת סינולוג’י מספקים סביבת גיבויים אוטומטית שלעולם לא מתעייפת ממשימות הגיבוי המונוטוניות ובכך מבטיחים כי הגיבויים בעסק נשארים עדכניים בכל רגע נתון.
 
עובדה: רוב בעלי העסקים שמגבים באופן סדיר בכונן חיצוני לא בודקים את תקינות הגיבוי
פתרונות הגיבוי של חברת סינולוג’י מספקים חיווי אוטומטי לכל פעולות הגיבוי עד רמת הבלוק האחרון בכל קובץ. הגיבוי נכשל? אתה הראשון לדעת על כך!

 

עובדה: כשכונן חיצוני קורס, נדרש לשחזר את המידע או לרכוש חדש ולהחזיר אליו את המידע
בשרתי NAS של חברת סינולוג’י אין צורך לשחזר מידע או להחזיר מידע לשרת כי הוא קיים בשרת בכל עת. כשכונן קורס, כל מה שנדרש זה להחליף את הכונן התקול בכונן חדש ואת שאר העבודה המערכת מבצעת בעצמה! כל זה חוסך זמן יקר ובעיקר את כאב הלב וההוצאה הכספית המשמעותית הכרוכה בשחזור מידע.

 

עובדה: למעלה מ 60% מהעסקים שחווים אובדן מידע קריטי נסגרים תוך 21 חודשים מהאירוע
פתרונות הגיבוי של חברת סינולוג’י נועדו בדיוק בשביל למנוע מקרים מהסוג הזה ומספקים את התשתית המקצועית הנדרשת להבטחת המשכיותו וקיומו של המידע הארגוני.

 

עובדה: כונן חיצוני לא מספק הגנה מפני פריצה, שריפה, הצפה או נפילת טילים חס ושלום
באמצעות פתרונות "המשכיות עסקית" ו "התאוששות מאסון" של חברת סינולוג’י כל בעל עסק יכול להבטיח כי לא משנה מה יקרה למשרד, המידע העסקי זמין לעבודה שוטפת ומאפשר המשך פעילות עסקית רציפה גם במשרד חלופי או בבית.

 

הנחה רווחת: רכישת פתרון אחסון או גיבוי מתקדם זה יקר ולא מעשי
טעות! אמנם רכישת פתרון מקצועי לאחסון או לגיבוי יקרה מרכישת כונן חיצוני אבל בטווח הארוך, כשלוקחים בחשבון את כלל הרכישות של כוננים קשיחים חיצוניים, את ההשקעה בשעות עבודה, את רמת הסיכון ואת עלויות השחזור של כוננים קשיחים, אין מדובר בהוצאה "כבדה" כלל. ברוב המקרים, עלויות שחזור של כונן קשיח, אם ניתן לשחזר את המידע, עולות בהרבה על עלות פתרון גיבוי ואחסון מקצועי של סינולוג’י. גם במקרה הזה, זול זה יקר!